Os 9808 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Dejvice | 7.12 | 7.44 | |||
Praha-Veleslavín | 7.50 | 7.50 | |||
Praha-Ruzyně | 7.55 | 7.58 | |||
Hostivice | 8.03 | 8.04 | |||
Jeneč | 8.08 | 8.09 | |||
Pavlov | x | 8.13 | 8.13 | ||
Unhošť | 8.16 | 8.20 | |||
Kladno | 8.25 | 8.29 | |||
Kladno město | 8.33 | 8.33 | |||
Kladno-Ostrovec | 8.35 | 8.35 | |||
Kladno-Švermov | x | 8.39 | 8.39 | ||
Kladno-Dubí | 8.41 | 8.41 | |||
Kladno-Vrapice | x | 8.44 | 8.44 | ||
Brandýsek | 8.48 | 8.50 | |||
Dřetovice | x | 8.52 | 8.52 | ||
Zákolany | x | 8.57 | 8.57 | ||
Otvovice | 9.00 | 9.00 | |||
Kralupy nad Vltavou-Minice | x | 9.04 | 9.04 | ||
Kralupy nad Vltavou | 9.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci