Os 9662 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 22.06 | ||||
Praha-Holešovice | 22.14 | 22.16 | |||
Praha-Podbaba | 22.19 | 22.19 | |||
Praha-Sedlec | 22.22 | 22.22 | |||
Roztoky u Prahy | 22.26 | 22.26 | |||
Roztoky-Žalov | 22.29 | 22.29 | |||
Úholičky | 22.31 | 22.31 | |||
Řež | 22.33 | 22.33 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 22.35 | 22.35 | |||
Libčice nad Vltavou | 22.37 | 22.37 | |||
Dolany nad Vltavou | 22.41 | 22.41 | |||
Kralupy nad Vltavou | 22.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci