Os 9644 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.36 | ||||
Praha-Holešovice | 16.44 | 16.46 | |||
Praha-Podbaba | 16.49 | 16.49 | |||
Praha-Sedlec | 16.52 | 16.52 | |||
Roztoky u Prahy | 16.56 | 16.56 | |||
Roztoky-Žalov | 16.59 | 16.59 | |||
Úholičky | 17.01 | 17.01 | |||
Řež | 17.03 | 17.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 17.05 | 17.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 17.07 | 17.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 17.11 | 17.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 17.15 | 17.23 | |||
Nelahozeves zámek | 17.26 | 17.26 | |||
Nelahozeves | 17.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci