Os 9638 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.36 | ||||
Praha-Holešovice | 14.44 | 14.46 | |||
Praha-Podbaba | 14.49 | 14.49 | |||
Praha-Sedlec | 14.52 | 14.52 | |||
Roztoky u Prahy | 14.56 | 14.56 | |||
Roztoky-Žalov | 14.59 | 14.59 | |||
Úholičky | 15.01 | 15.01 | |||
Řež | 15.03 | 15.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 15.05 | 15.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 15.07 | 15.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 15.11 | 15.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 15.15 | 15.23 | |||
Nelahozeves zámek | 15.26 | 15.26 | |||
Nelahozeves | 15.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci