Os 9606 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 5.36 | ||||
Praha-Holešovice | 5.44 | 5.46 | |||
Praha-Podbaba | 5.49 | 5.49 | |||
Praha-Sedlec | 5.52 | 5.52 | |||
Roztoky u Prahy | 5.56 | 5.56 | |||
Roztoky-Žalov | 5.59 | 5.59 | |||
Úholičky | 6.01 | 6.01 | |||
Řež | 6.03 | 6.03 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 6.05 | 6.05 | |||
Libčice nad Vltavou | 6.07 | 6.07 | |||
Dolany nad Vltavou | 6.11 | 6.11 | |||
Kralupy nad Vltavou | 6.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci