Os 9518 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 21.00 | ||||
Praha hlavní nádraží | 21.04 | 21.06 | |||
Praha-Vysočany | 21.13 | 21.13 | |||
Praha-Satalice | 21.22 | 21.22 | |||
Praha-Kbely | x | 21.25 | 21.25 | ||
Praha-Čakovice | 21.29 | 21.30 | |||
Hovorčovice | x | 21.34 | 21.34 | ||
Měšice u Prahy | 21.37 | 21.39 | |||
Zlonín | x | 21.41 | 21.41 | ||
Kojetice u Prahy | x | 21.44 | 21.44 | ||
Neratovice | 21.48 | 21.49 | |||
Tišice | x | 21.52 | 21.52 | ||
Všetaty | 21.56 | 21.57 | |||
Byšice | 22.01 | 22.01 | |||
Kojovice | x | 22.05 | 22.05 | ||
Košátky | x | 22.07 | 22.07 | ||
Kropáčova Vrutice | 22.10 | 22.11 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 22.17 | 22.17 | ||
Chotětov | 22.21 | 22.21 | |||
Krnsko | x | 22.28 | 22.28 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 22.32 | 22.41 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 22.46 | 22.47 | |||
Bakov nad Jizerou | 22.52 | 22.52 | |||
Bakov nad Jizerou město | x | 22.54 | 22.54 | ||
Mnichovo Hradiště | 22.59 | 22.59 | |||
Březina nad Jizerou | x | 23.04 | 23.04 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 23.06 | 23.06 | |||
Příšovice | 23.10 | 23.10 | |||
Turnov | 23.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci