Os 9516 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 19.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 19.46 | 19.48 | |||
Praha-Vysočany | 19.55 | 19.55 | |||
Praha-Satalice | 20.04 | 20.04 | |||
Praha-Kbely | x | 20.07 | 20.07 | ||
Praha-Čakovice | 20.11 | 20.14 | |||
Hovorčovice | x | 20.18 | 20.18 | ||
Měšice u Prahy | 20.22 | 20.22 | |||
Zlonín | x | 20.24 | 20.24 | ||
Kojetice u Prahy | x | 20.27 | 20.27 | ||
Neratovice | 20.31 | 20.32 | |||
Tišice | x | 20.35 | 20.35 | ||
Všetaty | 20.39 | 20.43 | |||
Byšice | 20.46 | 20.47 | |||
Kojovice | x | 20.50 | 20.50 | ||
Košátky | x | 20.52 | 20.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 20.56 | 20.57 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 21.03 | 21.03 | ||
Chotětov | 21.06 | 21.07 | |||
Krnsko | x | 21.13 | 21.13 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci