Os 9513 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 14.37 | ||||
Krnsko | x | 14.41 | 14.41 | ||
Chotětov | 14.48 | 14.48 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 14.52 | 14.52 | ||
Kropáčova Vrutice | 14.57 | 14.58 | |||
Košátky | x | 15.01 | 15.01 | ||
Kojovice | x | 15.03 | 15.03 | ||
Byšice | 15.08 | 15.08 | |||
Všetaty | 15.13 | 15.20 | |||
Tišice | x | 15.23 | 15.23 | ||
Neratovice | 15.27 | 15.30 | |||
Kojetice u Prahy | x | 15.33 | 15.33 | ||
Zlonín | x | 15.36 | 15.36 | ||
Měšice u Prahy | 15.38 | 15.39 | |||
Hovorčovice | x | 15.42 | 15.42 | ||
Praha-Čakovice | 15.46 | 15.50 | |||
Praha-Kbely | x | 15.53 | 15.53 | ||
Praha-Satalice | 15.56 | 15.56 | |||
Praha-Vysočany | 16.04 | 16.05 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.12 | 16.14 | |||
Praha-Vršovice | 16.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci