Os 9508 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 11.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 11.46 | 11.48 | |||
Praha-Vysočany | 11.55 | 11.55 | |||
Praha-Satalice | 12.04 | 12.04 | |||
Praha-Kbely | x | 12.07 | 12.07 | ||
Praha-Čakovice | 12.11 | 12.14 | |||
Hovorčovice | x | 12.18 | 12.18 | ||
Měšice u Prahy | 12.22 | 12.22 | |||
Zlonín | x | 12.24 | 12.24 | ||
Kojetice u Prahy | x | 12.27 | 12.27 | ||
Neratovice | 12.31 | 12.32 | |||
Tišice | x | 12.35 | 12.35 | ||
Všetaty | 12.39 | 12.40 | |||
Byšice | 12.43 | 12.44 | |||
Kojovice | x | 12.48 | 12.48 | ||
Košátky | x | 12.51 | 12.51 | ||
Kropáčova Vrutice | 12.55 | 12.59 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 13.05 | 13.05 | ||
Chotětov | 13.09 | 13.10 | |||
Krnsko | x | 13.16 | 13.16 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci