Os 9430 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milovice | 19.48 | ||||
Lysá nad Labem | 19.54 | 19.55 | |||
Čelákovice-Jiřina | 20.01 | 20.01 | |||
Čelákovice | 20.04 | 20.05 | |||
Zeleneč | 20.12 | 20.12 | |||
Praha-Horní Počernice | 20.16 | 20.17 | |||
Praha-Vysočany | 20.25 | 20.26 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 20.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci