Os 9420 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Milovice | 14.48 | ||||
Lysá nad Labem | 14.54 | 14.55 | |||
Čelákovice-Jiřina | 15.01 | 15.01 | |||
Čelákovice | 15.04 | 15.05 | |||
Zeleneč | 15.12 | 15.12 | |||
Praha-Horní Počernice | 15.16 | 15.17 | |||
Praha-Vysočany | 15.25 | 15.26 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 15.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci