Os 9362 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 22.44 | ||||
Kolín zastávka | 22.46 | 22.47 | |||
Nová Ves u Kolína | 22.50 | 22.50 | |||
Velim | 22.53 | 22.53 | |||
Cerhenice | 22.56 | 22.56 | |||
Pečky | 23.00 | 23.01 | |||
Tatce | 23.03 | 23.03 | |||
Poříčany | 23.07 | 23.08 | |||
Klučov | 23.10 | 23.10 | |||
Český Brod | 23.14 | 23.15 | |||
Rostoklaty | 23.19 | 23.19 | |||
Tuklaty | 23.22 | 23.22 | |||
Úvaly | 23.25 | 23.26 | |||
Praha-Klánovice | 23.29 | 23.29 | |||
Praha-Běchovice střed | 23.32 | 23.32 | |||
Praha-Běchovice | 23.34 | 23.35 | |||
Praha-Dolní Počernice | 23.37 | 23.37 | |||
Praha-Kyje | 23.40 | 23.40 | |||
Praha-Libeň | 23.44 | 23.45 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci