Os 9352 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.50 | ||||
Kolín zastávka | 18.52 | 18.53 | |||
Nová Ves u Kolína | 18.56 | 18.56 | |||
Velim | 18.59 | 18.59 | |||
Cerhenice | 19.02 | 19.02 | |||
Pečky | 19.06 | 19.11 | |||
Tatce | 19.13 | 19.13 | |||
Poříčany | 19.17 | 19.18 | |||
Klučov | 19.20 | 19.20 | |||
Český Brod | 19.24 | 19.25 | |||
Rostoklaty | 19.29 | 19.29 | |||
Tuklaty | 19.32 | 19.32 | |||
Úvaly | 19.35 | 19.36 | |||
Praha-Klánovice | 19.39 | 19.39 | |||
Praha-Běchovice střed | 19.42 | 19.42 | |||
Praha-Běchovice | 19.44 | 19.45 | |||
Praha-Dolní Počernice | 19.47 | 19.47 | |||
Praha-Kyje | 19.50 | 19.50 | |||
Praha-Libeň | 19.54 | 19.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 20.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci