Os 9349 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 18.01 | ||||
Praha-Libeň | 18.07 | 18.08 | |||
Praha-Kyje | 18.11 | 18.11 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.13 | 18.13 | |||
Praha-Běchovice | 18.16 | 18.17 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.19 | 18.19 | |||
Praha-Klánovice | 18.22 | 18.22 | |||
Úvaly | 18.26 | 18.27 | |||
Tuklaty | 18.30 | 18.30 | |||
Rostoklaty | 18.33 | 18.33 | |||
Český Brod | 18.38 | 18.39 | |||
Klučov | 18.42 | 18.42 | |||
Poříčany | 18.45 | 18.45 | |||
Tatce | 18.49 | 18.49 | |||
Pečky | 18.52 | 18.54 | |||
Cerhenice | 18.57 | 18.57 | |||
Velim | 19.01 | 19.02 | |||
Nová Ves u Kolína | 19.04 | 19.04 | |||
Kolín zastávka | 19.08 | 19.08 | |||
Kolín | 19.11 | 19.40 | |||
Kolín dílny | 19.42 | 19.42 | |||
Starý Kolín | 19.46 | 19.46 | |||
Záboří nad Labem | 19.50 | 19.51 | |||
Týnec nad Labem | 19.52 | 19.53 | |||
Kojice | 19.55 | 19.55 | |||
Chvaletice | 19.57 | 19.58 | |||
Řečany nad Labem | 20.02 | 20.02 | |||
Lhota pod Přeloučí | 20.05 | 20.05 | |||
Přelouč | 20.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci