Os 9348 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 17.50 | ||||
Kolín zastávka | 17.52 | 17.53 | |||
Nová Ves u Kolína | 17.56 | 17.56 | |||
Velim | 17.59 | 17.59 | |||
Cerhenice | 18.02 | 18.02 | |||
Pečky | 18.06 | 18.11 | |||
Tatce | 18.13 | 18.13 | |||
Poříčany | 18.17 | 18.18 | |||
Klučov | 18.20 | 18.20 | |||
Český Brod | 18.24 | 18.25 | |||
Rostoklaty | 18.29 | 18.29 | |||
Tuklaty | 18.32 | 18.32 | |||
Úvaly | 18.35 | 18.36 | |||
Praha-Klánovice | 18.39 | 18.39 | |||
Praha-Běchovice střed | 18.42 | 18.42 | |||
Praha-Běchovice | 18.44 | 18.45 | |||
Praha-Dolní Počernice | 18.47 | 18.47 | |||
Praha-Kyje | 18.50 | 18.50 | |||
Praha-Libeň | 18.54 | 18.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 19.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci