Os 9318 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 7.20 | ||||
Kolín zastávka | 7.22 | 7.23 | |||
Nová Ves u Kolína | 7.26 | 7.26 | |||
Velim | 7.29 | 7.32 | |||
Cerhenice | 7.35 | 7.35 | |||
Pečky | 7.38 | 7.41 | |||
Tatce | 7.43 | 7.43 | |||
Poříčany | 7.47 | 7.48 | |||
Klučov | 7.50 | 7.50 | |||
Český Brod | 7.54 | 7.55 | |||
Rostoklaty | 7.59 | 7.59 | |||
Tuklaty | 8.02 | 8.02 | |||
Úvaly | 8.05 | 8.06 | |||
Praha-Klánovice | 8.09 | 8.09 | |||
Praha-Běchovice střed | 8.12 | 8.12 | |||
Praha-Běchovice | 8.14 | 8.15 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.17 | 8.17 | |||
Praha-Kyje | 8.20 | 8.20 | |||
Praha-Libeň | 8.24 | 8.25 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 8.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci