Os 9251 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 23.03 | ||||
Lštění | x | 23.05 | 23.05 | ||
Zlenice | x | 23.08 | 23.08 | ||
Hvězdonice | 23.12 | 23.13 | |||
Chocerady | x | 23.16 | 23.16 | ||
Vlkovec | x | 23.18 | 23.18 | ||
Samechov | x | 23.21 | 23.21 | ||
Stříbrná Skalice | x | 23.23 | 23.23 | ||
Plužiny | x | 23.26 | 23.26 | ||
Sázava zastávka | x | 23.30 | 23.30 | ||
Sázava | 23.33 | 23.34 | |||
Samopše | x | 23.38 | 23.38 | ||
Ledečko | 23.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci