Os 9217 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.03 | ||||
Lštění | x | 19.06 | 19.06 | ||
Zlenice | x | 19.09 | 19.09 | ||
Hvězdonice | 19.14 | 19.15 | |||
Chocerady | x | 19.18 | 19.18 | ||
Vlkovec | x | 19.20 | 19.20 | ||
Samechov | 19.24 | 19.25 | |||
Stříbrná Skalice | x | 19.28 | 19.28 | ||
Plužiny | x | 19.31 | 19.31 | ||
Sázava zastávka | x | 19.35 | 19.35 | ||
Sázava | 19.38 | 19.48 | |||
Samopše | x | 19.53 | 19.53 | ||
Ledečko | 19.57 | 20.02 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | x | 20.04 | 20.04 | ||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | x | 20.06 | 20.06 | ||
Malovidy | x | 20.09 | 20.09 | ||
Český Šternberk | x | 20.12 | 20.12 | ||
Český Šternberk zastávka | x | 20.14 | 20.14 | ||
Soběšín | x | 20.19 | 20.19 | ||
Vranice | x | 20.23 | 20.23 | ||
Kácov | 20.29 | 20.30 | |||
Kácov zastávka | x | 20.33 | 20.33 | ||
Střechov nad Sázavou | x | 20.37 | 20.37 | ||
Čížov | x | 20.40 | 20.40 | ||
Chabeřice | x | 20.42 | 20.42 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | x | 20.47 | 20.47 | ||
Zruč nad Sázavou | 20.51 | 21.03 | |||
Horka nad Sázavou | x | 21.07 | 21.07 | ||
Laziště | x | 21.10 | 21.10 | ||
Vlastějovice | x | 21.12 | 21.12 | ||
Budčice | x | 21.14 | 21.14 | ||
Chřenovice | x | 21.18 | 21.18 | ||
Chřenovice-Podhradí | x | 21.23 | 21.23 | ||
Ledeč nad Sázavou | 21.29 | 22.20 | |||
Horní Ledeč | x | 22.22 | 22.22 | ||
Vilémovice | x | 22.26 | 22.26 | ||
Stvořidla | x | 22.29 | 22.29 | ||
Smrčná | x | 22.34 | 22.34 | ||
Mrzkovice | x | 22.37 | 22.37 | ||
Dolní Březinka | x | 22.38 | 22.38 | ||
Světlá nad Sázavou město | 22.42 | 22.42 | |||
Světlá nad Sázavou | 22.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci