..: Trasa vlaku Os 9074 - JŘ 2018 :..
Os 9074
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   21.05 
  Poříčí nad Sázavou x21.08 21.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x21.12 21.12 
  Pecerady x21.16 21.16 
  Týnec nad Sázavou  21.20 21.33 
  Chrást nad Sázavou x21.35 21.35 
  Krhanice x21.39 21.39 
  Prosečnice x21.43 21.43 
  Kamenný Přívoz x21.45 21.45 
  Jílové u Prahy  21.50 22.01 
  Luka pod Medníkem x22.06 22.06 
  Petrov u Prahy x22.12 22.12 
  Petrov-Chlomek x22.15 22.15 
  Davle  22.18 22.19 
  Skochovice x22.25 22.25 
  Vrané nad Vltavou  22.28 22.31 
  Dolní Břežany-Jarov x22.34 22.34 
  Praha-Zbraslav  22.38 22.38 
  Praha-Komořany x22.41 22.41 
  Praha-Modřany zastávka  22.44 22.44 
  Praha-Braník  22.48 22.49 
  Praha-Krč  22.52 22.53 
  Praha-Kačerov  22.55 22.55 
  Praha-Vršovice  23.00 23.01 
  Praha hlavní nádraží  23.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster