..: Trasa vlaku Os 9053 - JŘ 2018 :..
Os 9053
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  6.45 6.55 
  Praha-Vršovice  6.59 7.00 
  Praha-Kačerov  7.04 7.04 
  Praha-Krč  7.07 7.07 
  Praha-Braník  7.11 7.11 
  Praha-Modřany zastávka  7.14 7.14 
  Praha-Komořany x7.17 7.17 
  Praha-Zbraslav  7.20 7.20 
  Dolní Břežany-Jarov x7.24 7.24 
  Vrané nad Vltavou  7.27 7.31 
  Skochovice x7.34 7.34 
  Davle  7.40 7.41 
  Petrov-Chlomek x7.44 7.44 
  Petrov u Prahy x7.47 7.47 
  Luka pod Medníkem x7.52 7.52 
  Jílové u Prahy  7.57 7.58 
  Kamenný Přívoz x8.02 8.02 
  Prosečnice x8.05 8.05 
  Krhanice x8.09 8.09 
  Chrást nad Sázavou x8.13 8.13 
  Týnec nad Sázavou  8.15 8.39 
  Pecerady x8.42 8.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x8.47 8.47 
  Poříčí nad Sázavou x8.50 8.50 
  Čerčany  8.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy