..: Trasa vlaku Os 9052 - JŘ 2018 :..
Os 9052
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   5.05 
  Poříčí nad Sázavou x5.08 5.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x5.12 5.12 
  Pecerady x5.16 5.16 
  Týnec nad Sázavou  5.20 5.45 
  Chrást nad Sázavou x5.47 5.47 
  Krhanice x5.51 5.51 
  Prosečnice x5.55 5.55 
  Kamenný Přívoz x5.58 5.58 
  Jílové u Prahy  6.02 6.03 
  Luka pod Medníkem x6.08 6.08 
  Petrov u Prahy x6.14 6.14 
  Petrov-Chlomek x6.17 6.17 
  Davle  6.20 6.21 
  Skochovice x6.27 6.27 
  Vrané nad Vltavou  6.30 6.31 
  Dolní Břežany-Jarov x6.34 6.34 
  Praha-Zbraslav  6.38 6.38 
  Praha-Komořany x6.41 6.41 
  Praha-Modřany zastávka  6.44 6.44 
  Praha-Braník  6.48 6.49 
  Praha-Krč  6.52 6.53 
  Praha-Kačerov  6.55 6.55 
  Praha-Vršovice  7.00 7.01 
  Praha hlavní nádraží  7.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster