..: Trasa vlaku Os 9051 - JŘ 2018 :..
Os 9051
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  5.45 5.55 
  Praha-Vršovice  5.59 6.00 
  Praha-Kačerov  6.04 6.04 
  Praha-Krč  6.07 6.07 
  Praha-Braník  6.11 6.11 
  Praha-Modřany zastávka  6.14 6.14 
  Praha-Komořany x6.17 6.17 
  Praha-Zbraslav  6.20 6.20 
  Dolní Břežany-Jarov x6.24 6.24 
  Vrané nad Vltavou  6.27 6.31 
  Skochovice x6.34 6.34 
  Davle  6.40 6.41 
  Petrov-Chlomek x6.44 6.44 
  Petrov u Prahy x6.47 6.47 
  Luka pod Medníkem x6.52 6.52 
  Jílové u Prahy  6.57 7.03 
  Kamenný Přívoz x7.07 7.07 
  Prosečnice x7.10 7.10 
  Krhanice x7.14 7.14 
  Chrást nad Sázavou x7.17 7.17 
  Týnec nad Sázavou  7.20 7.39 
  Pecerady x7.42 7.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x7.47 7.47 
  Poříčí nad Sázavou x7.50 7.50 
  Čerčany  7.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster