..: Trasa vlaku Os 9050 - JŘ 2018 :..
Os 9050
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   3.55 
  Poříčí nad Sázavou x3.58 3.58 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x4.02 4.02 
  Pecerady x4.06 4.06 
  Týnec nad Sázavou  4.10 4.15 
  Chrást nad Sázavou x4.17 4.17 
  Krhanice x4.21 4.21 
  Prosečnice x4.25 4.25 
  Kamenný Přívoz x4.28 4.28 
  Jílové u Prahy  4.32 4.33 
  Luka pod Medníkem x4.38 4.38 
  Petrov u Prahy x4.44 4.44 
  Petrov-Chlomek x4.47 4.47 
  Davle  4.50 4.51 
  Skochovice x4.57 4.57 
  Vrané nad Vltavou  5.00 5.01 
  Dolní Břežany-Jarov x5.04 5.04 
  Praha-Zbraslav  5.08 5.08 
  Praha-Komořany x5.11 5.11 
  Praha-Modřany zastávka  5.14 5.14 
  Praha-Braník  5.18 5.19 
  Praha-Krč  5.22 5.23 
  Praha-Kačerov  5.25 5.25 
  Praha-Vršovice  5.30 5.31 
  Praha hlavní nádraží  5.35 5.40 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster