..: Trasa vlaku Os 9024 - JŘ 2018 :..
Os 9024
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   22.05 
  Poříčí nad Sázavou x22.08 22.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x22.12 22.12 
  Pecerady x22.16 22.16 
  Týnec nad Sázavou  22.20 22.45 
  Chrást nad Sázavou x22.47 22.47 
  Krhanice x22.51 22.51 
  Prosečnice x22.55 22.55 
  Kamenný Přívoz x22.58 22.58 
  Jílové u Prahy x23.02 23.03 
  Luka pod Medníkem x23.08 23.08 
  Petrov u Prahy x23.14 23.14 
  Petrov-Chlomek x23.17 23.17 
  Davle x23.20 23.21 
  Skochovice x23.27 23.27 
  Vrané nad Vltavou  23.30 23.31 
  Dolní Břežany-Jarov x23.34 23.34 
  Praha-Zbraslav  23.38 23.38 
  Praha-Komořany x23.41 23.41 
  Praha-Modřany zastávka  23.44 23.44 
  Praha-Braník  23.48 23.49 
  Praha-Krč  23.52 23.53 
  Praha-Kačerov  23.55 23.55 
  Praha-Vršovice  0.00 0.01 
  Praha hlavní nádraží  0.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster