..: Trasa vlaku Os 9023 - JŘ 2018 :..
Os 9023
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   20.55 
  Praha-Vršovice  20.59 21.00 
  Praha-Kačerov  21.04 21.04 
  Praha-Krč  21.07 21.07 
  Praha-Braník  21.11 21.11 
  Praha-Modřany zastávka  21.14 21.14 
  Praha-Komořany x21.17 21.17 
  Praha-Zbraslav  21.20 21.20 
  Dolní Břežany-Jarov x21.24 21.24 
  Vrané nad Vltavou  21.27 21.28 
  Skochovice x21.31 21.31 
  Davle  21.37 21.38 
  Petrov-Chlomek x21.41 21.41 
  Petrov u Prahy x21.44 21.44 
  Luka pod Medníkem x21.49 21.49 
  Jílové u Prahy  21.54 21.55 
  Kamenný Přívoz x21.59 21.59 
  Prosečnice x22.02 22.02 
  Krhanice x22.06 22.06 
  Chrást nad Sázavou x22.10 22.10 
  Týnec nad Sázavou  22.12 22.39 
  Pecerady x22.42 22.42 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x22.47 22.47 
  Poříčí nad Sázavou x22.50 22.50 
  Čerčany  22.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster