..: Trasa vlaku Os 9018 - JŘ 2018 :..
Os 9018
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   17.05 
  Poříčí nad Sázavou  17.08 17.09 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.12 17.13 
  Pecerady  17.17 17.17 
  Týnec nad Sázavou  17.21 17.22 
  Chrást nad Sázavou  17.24 17.25 
  Krhanice  17.28 17.29 
  Prosečnice  17.32 17.33 
  Kamenný Přívoz  17.35 17.36 
  Jílové u Prahy  17.40 18.01 
  Luka pod Medníkem  18.06 18.06 
  Petrov u Prahy  18.11 18.11 
  Petrov-Chlomek  18.14 18.14 
  Davle  18.18 18.19 
  Skochovice  18.25 18.25 
  Vrané nad Vltavou  18.28 18.30 
  Dolní Břežany-Jarov  18.33 18.33 
  Praha-Zbraslav  18.36 18.37 
  Praha-Komořany  18.41 18.41 
  Praha-Modřany zastávka  18.44 18.44 
  Praha-Braník  18.48 18.48 
  Praha-Krč  18.52 18.53 
  Praha-Kačerov  18.55 18.55 
  Praha-Vršovice  19.00 19.01 
  Praha hlavní nádraží  19.05 19.19 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster