..: Trasa vlaku Os 9014 - JŘ 2018 :..
Os 9014
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   14.35 
  Poříčí nad Sázavou x14.38 14.38 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.42 14.42 
  Pecerady x14.46 14.46 
  Týnec nad Sázavou  14.50 14.51 
  Chrást nad Sázavou x14.53 14.53 
  Krhanice x14.57 14.57 
  Prosečnice x15.01 15.01 
  Kamenný Přívoz x15.04 15.04 
  Jílové u Prahy  15.08 15.31 
  Luka pod Medníkem x15.36 15.36 
  Petrov u Prahy x15.41 15.41 
  Petrov-Chlomek x15.44 15.44 
  Davle  15.48 15.49 
  Skochovice x15.55 15.55 
  Vrané nad Vltavou  15.58 16.01 
  Dolní Břežany-Jarov x16.04 16.04 
  Praha-Zbraslav  16.08 16.08 
  Praha-Komořany x16.11 16.11 
  Praha-Modřany zastávka  16.14 16.14 
  Praha-Braník  16.18 16.19 
  Praha-Krč  16.22 16.23 
  Praha-Kačerov  16.25 16.25 
  Praha-Vršovice  16.30 16.31 
  Praha hlavní nádraží  16.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster