..: Trasa vlaku Os 9010 - JŘ 2018 :..
Os 9010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany   12.05 
  Poříčí nad Sázavou x12.08 12.08 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.12 12.12 
  Pecerady x12.16 12.16 
  Týnec nad Sázavou  12.20 12.32 
  Chrást nad Sázavou x12.34 12.34 
  Krhanice x12.38 12.38 
  Prosečnice x12.42 12.42 
  Kamenný Přívoz x12.45 12.45 
  Jílové u Prahy  12.49 12.50 
  Luka pod Medníkem x12.55 12.55 
  Petrov u Prahy x13.01 13.01 
  Petrov-Chlomek x13.04 13.04 
  Davle  13.07 13.21 
  Skochovice x13.27 13.27 
  Vrané nad Vltavou  13.30 13.31 
  Dolní Břežany-Jarov x13.34 13.34 
  Praha-Zbraslav  13.38 13.38 
  Praha-Komořany x13.41 13.41 
  Praha-Modřany zastávka  13.44 13.44 
  Praha-Braník  13.48 13.49 
  Praha-Krč  13.52 13.53 
  Praha-Kačerov  13.55 13.55 
  Praha-Vršovice  14.00 14.01 
  Praha hlavní nádraží  14.05  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster