..: Trasa vlaku Os 9009 - JŘ 2018 :..
Os 9009
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   12.25 
  Praha-Vršovice  12.29 12.30 
  Praha-Kačerov  12.34 12.34 
  Praha-Krč  12.37 12.37 
  Praha-Braník  12.41 12.41 
  Praha-Modřany zastávka  12.44 12.44 
  Praha-Komořany x12.47 12.47 
  Praha-Zbraslav  12.50 12.50 
  Dolní Břežany-Jarov x12.54 12.54 
  Vrané nad Vltavou  12.57 12.58 
  Skochovice x13.01 13.01 
  Davle  13.07 13.08 
  Petrov-Chlomek x13.11 13.11 
  Petrov u Prahy x13.14 13.14 
  Luka pod Medníkem x13.19 13.19 
  Jílové u Prahy  13.24 13.25 
  Kamenný Přívoz x13.29 13.29 
  Prosečnice x13.32 13.32 
  Krhanice x13.36 13.36 
  Chrást nad Sázavou x13.40 13.40 
  Týnec nad Sázavou  13.42 14.09 
  Pecerady x14.12 14.12 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x14.17 14.17 
  Poříčí nad Sázavou x14.20 14.20 
  Čerčany  14.25  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster