Os 8906 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 3xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horažďovice předměstí | 6.43 | ||||
Velký Bor | 6.46 | 6.46 | |||
Jetenovice | 6.50 | 6.50 | |||
Pačejov | 6.54 | 6.54 | |||
Kovčín | 6.57 | 6.57 | |||
Nekvasovy | 7.00 | 7.00 | |||
Mileč | 7.03 | 7.03 | |||
Nepomuk | 7.07 | 7.08 | |||
Srby | 7.11 | 7.12 | |||
Ždírec u Plzně | 7.15 | 7.15 | |||
Blovice | 7.20 | 7.22 | |||
Zdemyslice | 7.26 | 7.26 | |||
Nezvěstice | 7.30 | 7.31 | |||
Šťáhlavy | 7.34 | 7.35 | |||
Starý Plzenec | 7.39 | 7.41 | |||
Plzeň-Koterov | 7.46 | 7.47 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 7.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci