Rx 888 „Slovácký expres“ | |
Řazení vlaku: 750.7 + Bmz234 + Bmz232 + Bmz234 + Aee140 + Bmz234 + 2xBdpee231 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 10.31 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 10.45 | 10.45 | |||
Uherský Brod | 10.50 | 11.10 | |||
Uherské Hradiště | 11.26 | 11.27 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.33 | 11.43 | |||
Otrokovice | 11.53 | 11.54 | |||
Hulín | 12.01 | 12.03 | |||
Přerov | 12.13 | 12.16 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 12.29 | 12.31 | |||
Česká Třebová | 13.12 | 13.14 | |||
Ústí nad Orlicí | 13.22 | 13.23 | |||
Choceň | 13.35 | 13.38 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.56 | 14.01 | |||
Přelouč | 14.09 | 14.10 | |||
Kolín | 14.24 | 14.26 | |||
Praha-Libeň | 14.57 | 14.58 | |||
Praha hlavní nádraží | 15.04 | 15.12 | |||
Praha-Smíchov | 15.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci