Os 8872 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 22.07 | ||||
Praha-Smíchov | 22.13 | 22.14 | |||
Praha-Velká Chuchle | 22.20 | 22.20 | |||
Praha-Radotín | 22.23 | 22.23 | |||
Černošice | 22.28 | 22.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.30 | 22.30 | |||
Všenory | 22.33 | 22.33 | |||
Dobřichovice | 22.35 | 22.36 | |||
Řevnice | 22.40 | 22.40 | |||
Zadní Třebaň | 22.43 | 22.43 | |||
Karlštejn | 22.47 | 22.48 | |||
Srbsko | 22.51 | 22.51 | |||
Beroun | 22.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy