Os 8858 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.37 | ||||
Praha-Smíchov | 17.43 | 17.44 | |||
Praha-Velká Chuchle | 17.50 | 17.50 | |||
Praha-Radotín | 17.53 | 17.53 | |||
Černošice | 17.58 | 17.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.00 | 18.00 | |||
Všenory | 18.03 | 18.03 | |||
Dobřichovice | 18.05 | 18.06 | |||
Řevnice | 18.10 | 18.10 | |||
Zadní Třebaň | 18.13 | 18.13 | |||
Karlštejn | 18.17 | 18.18 | |||
Srbsko | 18.21 | 18.21 | |||
Beroun | 18.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci