Os 8751 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 11.41 | ||||
Pohledští Dvořáci | 11.45 | 11.45 | |||
Pohled | 11.49 | 11.50 | |||
Stříbrné Hory | 11.52 | 11.52 | |||
Přibyslav zastávka | 11.55 | 11.56 | |||
Přibyslav | 11.58 | 11.59 | |||
Ronov nad Sázavou | 12.01 | 12.02 | |||
Nížkov | 12.04 | 12.04 | |||
Sázava u Žďáru | 12.08 | 12.09 | |||
Hamry nad Sázavou | 12.13 | 12.13 | |||
Žďár nad Sázavou | 12.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci