..: Trasa vlaku Os 8714 - JŘ 2018 :..
Os 8714
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   13.21 
  Nová Ves nad Lužnicí  13.26 13.26 
  Dvory nad Lužnicí x13.31 13.31 
  Hrdlořezy x13.33 13.33 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x13.36 13.36 
  Suchdol nad Lužnicí  13.38 13.39 
  Majdalena  13.44 13.45 
  Majdalena zastávka x13.48 13.48 
  Třeboň lázně x13.54 13.54 
  Třeboň  13.56 14.00 
  Lužnice Neobsazená zastávka x14.04 14.04 
  Lomnice nad Lužnicí  14.08 14.09 
  Frahelž x14.12 14.12 
  Vlkov nad Lužnicí x14.16 14.16 
  Veselí nad Lužnicí  14.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster