..: Trasa vlaku Os 8712 - JŘ 2018 :..
Os 8712
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   11.21 
  Nová Ves nad Lužnicí  11.26 11.26 
  Dvory nad Lužnicí x11.31 11.31 
  Hrdlořezy x11.33 11.33 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x11.36 11.36 
  Suchdol nad Lužnicí  11.38 11.39 
  Majdalena  11.44 11.45 
  Majdalena zastávka x11.48 11.48 
  Třeboň lázně x11.54 11.54 
  Třeboň  11.56 12.00 
  Lužnice Neobsazená zastávka x12.04 12.04 
  Lomnice nad Lužnicí  12.08 12.09 
  Frahelž x12.12 12.12 
  Vlkov nad Lužnicí x12.16 12.16 
  Veselí nad Lužnicí  12.21  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster