Os 8703 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 6.27 | ||||
Vlkov nad Lužnicí | x | 6.32 | 6.32 | ||
Frahelž | x | 6.35 | 6.35 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 6.39 | 6.40 | |||
Lužnice | x | 6.44 | 6.44 | ||
Třeboň | 6.49 | 6.50 | |||
Třeboň lázně | x | 6.52 | 6.52 | ||
Majdalena zastávka | x | 6.59 | 6.59 | ||
Majdalena | 7.01 | 7.02 | |||
Suchdol nad Lužnicí | 7.08 | 7.09 | |||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 7.11 | 7.11 | ||
Hrdlořezy | x | 7.13 | 7.13 | ||
Dvory nad Lužnicí | x | 7.16 | 7.16 | ||
Nová Ves nad Lužnicí | 7.22 | 7.22 | |||
České Velenice | 7.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci