..: Trasa vlaku Os 8702 - JŘ 2018 :..
Os 8702
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Velenice   4.19 
  Nová Ves nad Lužnicí  4.24 4.25 
  Dvory nad Lužnicí x4.30 4.30 
  Hrdlořezy x4.33 4.33 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x4.35 4.35 
  Suchdol nad Lužnicí  4.37 4.38 
  Majdalena  4.43 4.44 
  Majdalena zastávka x4.46 4.46 
  Třeboň lázně x4.53 4.53 
  Třeboň  4.56 4.57 
  Lužnice Neobsazená zastávka x5.02 5.02 
  Lomnice nad Lužnicí  5.06 5.07 
  Frahelž x5.10 5.10 
  Vlkov nad Lužnicí x5.14 5.14 
  Veselí nad Lužnicí  5.19  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster