..: Trasa vlaku Os 8701 - JŘ 2018 :..
Os 8701
Řazení vlaku: 842 + 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí   4.52 
  Vlkov nad Lužnicí x4.57 4.57 
  Frahelž x5.01 5.01 
  Lomnice nad Lužnicí  5.04 5.07 
  Lužnice Neobsazená zastávka x5.12 5.12 
  Třeboň  5.16 5.17 
  Třeboň lázně x5.19 5.19 
  Majdalena zastávka x5.26 5.26 
  Majdalena  5.28 5.29 
  Suchdol nad Lužnicí  5.34 5.35 
  Suchdol nad Lužnicí zastávka x5.37 5.37 
  Hrdlořezy x5.39 5.39 
  Dvory nad Lužnicí x5.42 5.42 
  Nová Ves nad Lužnicí  5.48 5.49 
  České Velenice  5.55  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster