Os 8654 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.32 | ||||
Pardubice-Svítkov | 13.35 | 13.35 | |||
Pardubice-Opočínek | 13.38 | 13.38 | |||
Valy u Přelouče | 13.41 | 13.42 | |||
Přelouč | 13.45 | 13.50 | |||
Lhota pod Přeloučí | 13.53 | 13.53 | |||
Řečany nad Labem | 13.56 | 13.58 | |||
Chvaletice | 14.02 | 14.02 | |||
Kojice | 14.04 | 14.04 | |||
Týnec nad Labem | 14.07 | 14.07 | |||
Záboří nad Labem | 14.09 | 14.10 | |||
Starý Kolín | 14.13 | 14.14 | |||
Kolín dílny | 14.17 | 14.17 | |||
Kolín | 14.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci