Os 8604 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 11.25 | ||||
Rostoklaty | 11.29 | 11.29 | |||
Tuklaty | 11.32 | 11.32 | |||
Úvaly | 11.35 | 11.36 | |||
Praha-Klánovice | 11.39 | 11.39 | |||
Praha-Běchovice střed | 11.42 | 11.42 | |||
Praha-Běchovice | 11.44 | 11.45 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.47 | 11.47 | |||
Praha-Kyje | 11.50 | 11.50 | |||
Praha-Libeň | 11.54 | 11.55 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 12.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci