Os 8515 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lomnice nad Popelkou | 8.56 | ||||
Ploužnice | x | 9.02 | 9.02 | ||
Kyje u Jičína | x | 9.05 | 9.05 | ||
Cidlina | x | 9.10 | 9.10 | ||
Kněžnice | x | 9.13 | 9.13 | ||
Libuň | 9.16 | 9.20 | |||
Hrdoňovice | x | 9.26 | 9.26 | ||
Mladějov v Čechách | 9.31 | 9.39 | |||
Malechovice | x | 9.44 | 9.44 | ||
Libošovice | x | 9.48 | 9.48 | ||
Sobotka | 9.52 | 9.54 | |||
Dolní Bousov | 10.00 | 10.02 | |||
Rohatsko | x | 10.05 | 10.05 | ||
Bechov | x | 10.08 | 10.08 | ||
Dlouhá Lhota | x | 10.13 | 10.13 | ||
Březno u Mladé Boleslavi | x | 10.17 | 10.17 | ||
Kolomuty | x | 10.21 | 10.21 | ||
Řepov | x | 10.24 | 10.24 | ||
Mladá Boleslav město | 10.28 | 10.28 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 10.35 | 10.43 | |||
Bukovno | x | 10.55 | 10.55 | ||
Líny | x | 10.58 | 10.58 | ||
Katusice | 11.01 | 11.03 | |||
Skalsko | x | 11.08 | 11.08 | ||
Sudoměř u Mladé Boleslavi | x | 11.10 | 11.10 | ||
Trnová | x | 11.13 | 11.13 | ||
Vrátno | x | 11.18 | 11.18 | ||
Skramouš | x | 11.21 | 11.21 | ||
Mšeno | 11.26 | 12.09 | |||
Kanina | x | 12.15 | 12.15 | ||
Živonín | x | 12.20 | 12.20 | ||
Nebužely | x | 12.23 | 12.23 | ||
Lhotka u Mělníka | 12.30 | 12.30 | |||
Lhotka u Mělníka zastávka | x | 12.33 | 12.33 | ||
Hleďsebe | x | 12.36 | 12.36 | ||
Mělnická Vrutice | x | 12.41 | 12.41 | ||
Velký Borek | x | 12.45 | 12.45 | ||
Mělník | 12.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci