Os 8411 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ražice | 15.21 | ||||
Putim | 15.25 | 15.26 | |||
Písek | 15.31 | 15.32 | |||
Písek jih | x | 15.35 | 15.35 | ||
Písek město | 15.38 | 15.39 | |||
Vrcovice | x | 15.43 | 15.43 | ||
Záhoří | 15.47 | 15.47 | |||
Vlastec | 15.52 | 15.52 | |||
Červená nad Vltavou | 15.58 | 15.59 | |||
Jetětice | x | 16.02 | 16.02 | ||
Stehlovice | x | 16.06 | 16.06 | ||
Branice | 16.08 | 16.09 | |||
Líšnice | x | 16.12 | 16.12 | ||
Milevsko | 16.16 | 16.17 | |||
Sepekov | 16.21 | 16.22 | |||
Božejovice | 16.29 | 16.30 | |||
Padařov | x | 16.34 | 16.34 | ||
Meziříčí | x | 16.38 | 16.38 | ||
Balkova Lhota | 16.40 | 16.40 | |||
Nasavrky | x | 16.44 | 16.44 | ||
Tábor | 16.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci