Os 8406 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.08 | ||||
Nasavrky | x | 6.14 | 6.14 | ||
Balkova Lhota | 6.17 | 6.18 | |||
Meziříčí | x | 6.20 | 6.20 | ||
Padařov | x | 6.24 | 6.24 | ||
Božejovice | 6.27 | 6.30 | |||
Sepekov | 6.37 | 6.38 | |||
Milevsko | 6.41 | 6.42 | |||
Líšnice | x | 6.46 | 6.46 | ||
Branice | 6.49 | 6.50 | |||
Stehlovice | x | 6.52 | 6.52 | ||
Jetětice | x | 6.55 | 6.55 | ||
Červená nad Vltavou | 6.59 | 7.00 | |||
Vlastec | 7.06 | 7.06 | |||
Záhoří | 7.11 | 7.11 | |||
Vrcovice | x | 7.15 | 7.15 | ||
Písek město | 7.19 | 7.20 | |||
Písek jih | x | 7.23 | 7.23 | ||
Písek | 7.26 | 7.46 | |||
Putim | 7.51 | 7.53 | |||
Heřmaň | x | 7.56 | 7.56 | ||
Protivín | 8.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci