Os 8221 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 10.50 | ||||
Veselí nad Lužnicí zastávka | x | 10.53 | 10.53 | ||
Horusice | x | 10.56 | 10.56 | ||
Dynín | 11.00 | 11.01 | |||
Neplachov | x | 11.05 | 11.05 | ||
Ševětín | 11.09 | 11.10 | |||
Chotýčany | 11.15 | 11.16 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 11.24 | 11.25 | |||
Hosín | x | 11.28 | 11.28 | ||
Hrdějovice | x | 11.31 | 11.31 | ||
České Budějovice severní zastávka | x | 11.34 | 11.34 | ||
České Budějovice | 11.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci