Os 8202 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + BDs450 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 4.18 | ||||
České Budějovice severní zastávka | 4.20 | 4.20 | |||
Hrdějovice | 4.24 | 4.24 | |||
Hosín | 4.26 | 4.27 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 4.30 | 4.30 | |||
Chotýčany | 4.37 | 4.38 | |||
Ševětín | 4.41 | 4.42 | |||
Neplachov | 4.46 | 4.47 | |||
Dynín | 4.51 | 4.52 | |||
Horusice | 4.55 | 4.55 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 4.58 | 4.59 | |||
Veselí nad Lužnicí | 5.02 | 5.03 | |||
Řípec-Dráchov | 5.06 | 5.06 | |||
Soběslav | 5.09 | 5.10 | |||
Roudná | 5.15 | 5.16 | |||
Doubí u Tábora | 5.19 | 5.19 | |||
Planá nad Lužnicí | 5.23 | 5.24 | |||
Sezimovo Ústí | 5.26 | 5.27 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 5.29 | 5.30 | |||
Tábor | 5.32 | 5.33 | |||
Chotoviny | 5.40 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci