Rx 810 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 11.11 | ||||
Přerov | 11.23 | 11.25 | |||
Hulín | 11.34 | 11.36 | |||
Otrokovice | 11.43 | 11.45 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.54 | 11.56 | |||
Moravský Písek | 12.03 | 12.04 | |||
Hodonín | 12.14 | 12.28 | |||
Břeclav | 12.40 | 12.46 | |||
Podivín | 12.52 | 12.53 | |||
Zaječí | 12.58 | 12.59 | |||
Šakvice | 13.03 | 13.04 | |||
Brno hlavní nádraží | 13.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci