Rx 802 | |
Řazení vlaku: 660 + 662 + 064 + 662 + 661 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 19.11 | ||||
Přerov | 19.23 | 19.25 | |||
Hulín | 19.34 | 19.36 | |||
Otrokovice | 19.43 | 19.45 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.54 | 19.56 | |||
Moravský Písek | 20.03 | 20.04 | |||
Hodonín | 20.14 | 20.28 | |||
Břeclav | 20.40 | 20.46 | |||
Podivín | 20.52 | 20.53 | |||
Zaječí | 20.58 | 20.59 | |||
Šakvice | 21.03 | 21.04 | |||
Brno hlavní nádraží | 21.24 | 21.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci