Os 8011 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 12.51 | ||||
Modlešovice | x | 12.55 | 12.55 | ||
Čejetice | 12.57 | 12.58 | |||
Sudoměř u Písku | x | 13.01 | 13.01 | ||
Ražice | 13.05 | 13.05 | |||
Heřmaň obec | x | 13.08 | 13.08 | ||
Skály | x | 13.11 | 13.11 | ||
Protivín | 13.14 | 13.14 | |||
Protivín zastávka | x | 13.17 | 13.17 | ||
Milenovice | x | 13.19 | 13.19 | ||
Číčenice | 13.22 | 13.23 | |||
Záblatíčko | x | 13.27 | 13.27 | ||
Dívčice | 13.31 | 13.32 | |||
Zbudov | x | 13.34 | 13.34 | ||
Zliv | 13.37 | 13.38 | |||
Hluboká nad Vltavou | 13.43 | 13.44 | |||
České Budějovice severní zastávka | x | 13.49 | 13.49 | ||
České Budějovice | 13.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci