Os 7847 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 22.09 | ||||
Plzeň-Doubravka | 22.12 | 22.13 | |||
Chrást u Plzně | 22.21 | 22.23 | |||
Dýšina-Horomyslice | x | 22.26 | 22.26 | ||
Ejpovice | x | 22.29 | 22.29 | ||
Klabava | x | 22.32 | 22.32 | ||
Rokycany | 22.37 | 22.40 | |||
Rokycany předměstí | x | 22.42 | 22.42 | ||
Kamenný Újezd u Rokycan | x | 22.44 | 22.44 | ||
Nová Huť | 22.46 | 22.46 | |||
Hrádek u Rokycan | 22.49 | 22.49 | |||
Mirošov | 22.53 | 22.53 | |||
Mirošov město | x | 22.55 | 22.55 | ||
Příkosice zastávka | x | 22.59 | 22.59 | ||
Příkosice | 23.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci